dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Piekary Śląskie Centrum

50 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

50 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

265 000 zł50 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Nowa niższa cena Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1 piętrze w zadbanym bloku mieszkalnym z 1984 roku, po termomodernizacji, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,02 m² 9 780 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyłączny pośrednik Agata Zięba tel.   Na sprzedaż nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 51 m2, położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł42 m² 6 642,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, nowocześnie wykończonego mieszkania o powierzchni 42,1 m2, położonego przy ulicy Gen. Jerzego Ziętka. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł46 m² 4 543,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 0% Prowizji! 2 Pokoje | 46 m2 Z Balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

360 000 zł64 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piekary Śląskie Centrum Zygmunta Starego 64 m2 / 3 pokoje + kuchnia + balkon! Cena do negocjacji! we speak english Z przyjemnością pragniemy przedstawić Państwu ofertę jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

9 060 zł3 020 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia teren w Piekarach Śląskich przy ul. Przy Dworcu, usytuowany na działce nr 83 wzdłuż linii.

Szczegóły ogłoszenia

607 320 zł72,30 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronny apartament 72,30 m - Osiedle Lipka, piekary Śląskie - wysoki standard, 2. piętro Na sprzedaż komfortowy i przestronny apartament o powierzchni 72,30 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł42,05 m² 2 378,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,05 m, położone w Piekarach Śląskich przy ul. Kościuszki 11. Lokal znajduje się na 3. piętrze w kameralnej kamienicy z niewielką.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł73,20 m² 3 142 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:157 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową, ostatnią już okazję do przeprowadzenia inwestycji mieszkaniowo-usługowej w centrum Piekar Śląskich przy głównej ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²24 m² 912 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokale biurowe / usługowe z zapleczem socjalnym i sanitarnym w nowym budynku biurowo-usługowo-handlowym w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Centrum Piekar Śląskich, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł439 m² 2 505,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:288 m²

Szukasz nieruchomości, która zarobi na siebie? A może potrzebujesz przestrzeni, gdzie połączysz prestiżowe biuro z prywatnym apartamentem? Ten dom w Piekarach Śląskich to 439 m2.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł69,38 m² 4 828 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 69,38 m, położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji przy ul. Targowej w Piekarach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł122,40 m² 4 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Na sprzedaż dwupoziomowy dom z garażem oraz ogrodem w zabudowie szeregowej realizowany w ramach kameralnej inwestycji w Piekarach Śląskich.!prowizja 0%, kupujący nie ponosi.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł48,40 m² 23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem jasne, nieumeblowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4 m, usytuowane na 3 piętrze w bloku na Nowym Osiedlu Wieczorka w Piekarach Śląskich. Lokal jest odświeżony i w.

Szczegóły ogłoszenia

319 900 zł49,38 m² 6 478,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Piekary Śląskie, ul. Ogrodowa, 2 pokoje, po remoncie, balkon. Zapraszam do kupna dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w Piekarach Śląskich, przy ulicy Ogrodowej Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł40 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zostań pierwszym najemcą! Mieszkanie dla singla lub pary Do wynajęcia od zaraz świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej części Piekar Śląskich - Szarlej, ul.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł46 m² 4 347,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Okazja! Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46 m2 położone na 3 piętrze 4-piętrowego bloku w spokojnej okolicy przy ulicy Ziętka w Piekarach Śląskich składające się.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po kompleksowym remoncie 3 lata temu, na drugim piętrze 38 m, w bardzo dobrej lokalizacji, do wprowadzenia od 1.06.2026 r Piekary Śląskie ul Ziętka 74 (przy markecie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od zaraz duża kawalerka położona w doskonałej części Piekar Śląskich - Szarlej, ul. Wyszyńskiego. Lokal o pow. 30 m znajduje się na drugim piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł96,60 m² 9 213 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:118 m²

Na sprzedaż komfortowy, piętrowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 96,6 m, położony w spokojnej i zielonej części Piekar Śląskich - Osiedle Lipka, ul. Skowronków. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

896 000 zł3 200 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna pod zabudowę Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 3200 m , położoną w Piekarach Śląskich przy ul. Bytomskiej. Idealna lokalizacja pod inwestycję!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne mieszkanko o pow. 28,70 m2 usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji w Piekarach Śląskich przy ul. Armii Krajowej. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł128 m² 5 429,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Nowa inwestycja! domy W zabudowie szeregowej W piekarach śląskich! cicha I spokojna okolica! kupujący nie płaci 2% pcc! Na sprzedaż środkowy dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł73,20 m² 3 142 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:157 m²

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²60 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy, zlokalizowany w Piekarach Śląskich przy ulicy Kościuszki (niedaleko szpital). Powierzchnia lokalu wynosi około 60m2. W skład powierzchni wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł120 m² 4 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:64 m²

Lokalizacja: piekary Śląskie Nieruchomość położona w centralnej części miasta, z bardzo dobrym dostępem do infrastruktury miejskiej, sklepów, usług oraz komunikacji. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł54 m² 2 574,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal usługowy do własnej aranżacji centrum Piekar Śląskich Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 54 m , położony w centrum Piekar Śląskich, przy ul. Kościuszki 10 w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zostań pierwszym najemcą! Mieszkanie dla singla lub pary Do wynajęcia od zaraz świeżo wyremontowane duże 2-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej części Piekar Śląskich - Szarlej, ul.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Piekary Śląskie Centrum ul. Targowa 48 m2 2 pokoje + balkon! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą praktycznego i ustawnego, 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł62,80 m² 5 238,85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piekary Śląskie Centrum ul. Didura 62,8 m2 / 3 pokoje + balkon! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i świetnie doświetlonego, 3 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł54 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Oś. Wieczorka .Lokal po generalnym remoncie z całym nowym osprzętem, zabudową kuchenną i nowym sprzętem AGD ,Usytuowany jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²80 m² 3 120 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem 2 lokale biurowe o powierzchni 80 m2 oraz 160m2 zlokalizowane w Piekarach Śląskich, przy głównej ulicy Bytomskiej. Potrzebujesz mniejszej przestrzeni - zadzwoń - do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł184,40 m² 1 247 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

562 000 zł64,30 m² 8 740,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Polecamy do sprzedaży przestronny apartament o powierzchni 64.30 m2 położony na 2 piętrze 3-piętrowego budynku z 2016 roku w zielonej okolicy Piekar Śląskich - Osiedle na Lipce,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł42,10 m² 4 251,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,10m zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Konstytucji 3 Maja. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53,50 m² 5 588,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,5 m zlokalizowane na osiedlu Wieczorka. Lokal jest funkcjonalny i dobrze rozplanowany - idealny zarówno dla rodziny, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł66,30 m² 4 509,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Stwórz mieszkanie swoich marzeń! Szukasz mieszkania dla swojej rodziny, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż ustawne, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

607 320 zł72,30 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Super atrakcyjna cena! Ten przestronny apartament znajduje się na oś Lipka w Piekarach Śl. na II piętrze w niskim II piętrowym bloku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 000 zł42,10 m² 7 102 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych części Piekar Śląskich przy ul. Generała Ziętka. Mieszkanie znajduje się.