Dom, ul. Zapolskiej

Zapolskiej, Piekary Śląskie, śląskie

  • 490 000 zł
  • 120 m²
  • 4 083,33 zł/m²

Zdjęcie

Adam Kozieł

Skontaktuj się

Dom, ul. Zapolskiej

Zapolskiej, Piekary Śląskie, śląskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

490 000 zł

120 m²

4 083,33 zł/m²

Dom, ul. Zapolskiej

Zaktualizowane: 19 maja 2026

490 000 zł 120 m² 4 083,33 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
604 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

604 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 490 000 zł (4 083,33 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 120 m², 5 pokoi (5 sypialni), 2 łazienki; stan: do remontu
  • Budynek: dom wolnostojący
  •   materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: papa
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 604 m²
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Wyposażenie: dom umeblowany, lodówka, piekarnik
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: węglowe
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

TYLKO U NAS!
Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok.120m2 zlokalizowany na działce o pow. 604m2 położony w Piekarach Śląskich przy ul. Gabrieli Zapolskiej.

Adam Kozieł

601 062...

601 062 470

601 062 470

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

601 062...

601 062 470