Mieszkanie, ul. Konstytucji 3-go Maja
Konstytucji 3-go Maja, Piekary Śląskie, śląskie
- 179 000 zł
- 42,10 m²
- 4 251,78 zł/m²
Adam Kozieł
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Konstytucji 3-go Maja
Konstytucji 3-go Maja, Piekary Śląskie, śląskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Mieszkanie, ul. Konstytucji 3-go Maja
Zaktualizowane: 16 maja 2026
179 000 zł 42,10 m² 4 251,78 zł/m²
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
3/4
2
-
parking publiczny / na ulicy
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 179 000 zł (4 251,78 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 42,10 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 550 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, pralka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: wanna, oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Departament Nieruchomości Adam Kozieł, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: DEP698439
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Konstytucji 3-go Maja, Piekary Śląskie, śląskie
- Otoczenie: łąka
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, fitness, siłownia, basen, apteka, szpital, przystanek autobusowy, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
TYLKO U NAS!
Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,10m² zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Konstytucji 3 Maja. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku w cichej i spokojnej okolicy.