dowolna

Nieruchomości Piekary Śląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

111 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piekary Śląskie

Centrum,Piekary Śląskie

279 000 zł62 m² 4 518,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,74 m , położone w centrum Piekar Śląskich, przy ul. ks. Jana Popiełuszki 27. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Centrum,Piekary Śląskie

319 800 zł48 m² 6 634,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży proponuję świeżutko po remoncie mieszkanko 2 pokojowe przy ul. Kalwaryjskiej w Piekarach Śląskich. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w niskim ładnym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piekary Śląskie

Centrum,Piekary Śląskie

185 000 zł36 m² 5 093,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Mieszkanie na sprzedaż - 36,32 m2 - Piekary Śląskie, ul. Bytomska (niedaleko Urząd Miejski) Szukasz mieszkania w centrum miasta, ale zależy Ci na spokoju i funkcjonalnym układzie? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Andaluzja

Kamień,Piekary Śląskie

189 000 zł43 m² 4 408,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,87 m2, zlokalizowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku na Osiedlu Andaluzja w Piekarach Śląskich. Jest to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Kamień,Piekary Śląskie

239 000 zł43 m² 5 584,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,8 m2, zlokalizowane w Piekary Śląskie przy Ulicy Marii curieskłodowskiej 97. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Przyjaźni

Dąbrówka Wielka,Piekary Śląskie

250 000 zł157 m² 1 592,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:761 m²

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż kamienicę do generalnego remontu o powierzchni użytkowej ok.157m2 zlokalizowaną na działce o pow. 761m2 położoną w Piekarach Śląskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpaków

Centrum,Piekary Śląskie

607 320 zł72 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Super atrakcyjna cena! Ten przestronny apartament znajduje się na oś Lipka w Piekarach Śl. na II piętrze w niskim II piętrowym bloku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Piekary Śląskie,śląskie

319 900 zł49 m² 6 478,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam - bardzo ciekawe mieszkanie w ładnym bloku i w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w bloku przy ulicy Ogrodowej w Piekarach Śląskich. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piekary Śląskie,śląskie

259 000 zł54 m² 4 823,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż ustawne, jasne mieszkanie 3 pokojowe, do remontu o powierzchni 53,7 m 2 , na 2 piętrze z balkonem, piekary Śląskie os Manhattan. Układ mieszkania: - funkcjonalna duża osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytomska

Centrum,Piekary Śląskie

1 200 000 zł439 m² 2 733,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Przestronny dom (439m ) z sauną i siłownią - idealny dla rodziny, pod biznes lub inwestycję! Szukasz nieruchomości, która nie ogranicza Twoich możliwości? Zależy Ci na komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Kamień,Piekary Śląskie

290 000 zł54 m² 5 370,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie! Dużo informacji zaznaczyłem powyżej, ale inne istotne opiszę w tej rubryce. Mieszkanie 54m -> w tym dwie sypialnie, jeden salon , kuchnia, łazienka z wc, długi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kamień,Piekary Śląskie

419 000 zł61 m² 6 857,61 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w wysokim standardzie 61 m 2 z balkonem oraz windą, piekary Śląskie u Curie Skłodowskiej (osiedle Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Piekary Śląskie,śląskie

339 000 zł62 m² 5 495,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Uwaga! rezerwacja do 23.03 TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,69m zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Ogrodowej. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowików

Centrum,Piekary Śląskie

599 000 zł60 m² 9 985 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Okazja! Polecamy do sprzedaży przestronny apartament o powierzchni 59.99 m2 położony na parterze 3-piętrowego budynku z 2016 roku w zielonej okolicy Piekar Śląskich - Osiedle na Lipce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Szarlej,Piekary Śląskie

1 090 000 zł246 m² 4 430,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:708 m²

Tylko U nas! Komfortowy dom z garażem i ogrodem - idealny dla rodziny lub pod działalność! Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 246m2 z garażem w bryle budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

456 120 zł75 m² 6 064,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Super oferta W atrakcyjnej cenie: jedynie 6300zł/m2 z 1 miejscem parkingowym ostatnie wolne mieszkanie! Mieszkanie bez czynszu! + miejsce parkingowe. Jest to niezwykle atrakcyjna oferta na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Plebiscytowa

Piekary Śląskie,śląskie

100 000 zł793 m² 126,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z możliwością przekształcenia o powierzchni 793m2 zlokalizowana w Piekarach Śląskich, kozłowej Górze, przy ul. Plebiscytowej Numer geodezyjny działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Brzeziny Śląskie,Piekary Śląskie

185 000 zł65 m² 2 846 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

65 m2 | 3 pokoje + kuchnia | Mieszkanie bezczynszowe do remontu w kamienicy + strych + duża piwnica + ogródek Więcej informacji: , telefon 792**101**813 lokalizacja: województwo śląskie, piekary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nałkowskiej

Brzeziny Śląskie,Piekary Śląskie

169 000 zł60 m² 2 817 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

60 m2 | 3 pokoje + duża kuchnia | Mieszkanie bezczynszowe do remontu w kamienicy + piwnica + ogródek + pomieszczenie gospodarcze Więcej informacji: , telefon 792**101**813 lokalizacja: województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Piekary Śląskie,śląskie

184 000 zł38 m² 4 842,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta prywatna bezpośrednio od właściciela brak prowizji Witam, sprzedam mieszkanie zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Jana Pawła II 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Katynia

Piekary Śląskie,śląskie

164 000 zł38 m² 4 315,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta prywatna bezpośrednio od właściciela brak prowizji Witam, sprzedam mieszkanie zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Ofiar Katynia 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piekary Śląskie

Dąbrówka Wielka,Piekary Śląskie

499 000 zł137 m² 3 642,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:318 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 90m2 w skład którego wchodzą: parter: - przedpokój - kuchnia - salon - łazienka - wc piętro I: - 2 sypialnie poddasze: do dowolnego zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piekary Śląskie

Wieczorka,Piekary Śląskie

214 000 zł45 m² 4 755,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego i funkcjonalnego mieszkania w doskonałej lokalizacji?! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Andaluzja

Kamień,Piekary Śląskie

155 000 zł38 m² 4 133,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,5m zlokalizowane w Piekarach Śląskich os. Andaluzja. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeptyckiego

Piekary Śląskie,śląskie

269 000 zł52 m² 5 153,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,20m zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Szeptyckiego. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kleeberga

Wieczorka,Piekary Śląskie

270 000 zł53 m² 5 094,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun ofertywojciech zającpośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania, położonego w Piekarach Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Piekary Śląskie

294 000 zł49 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 49 m 2 z balkonem, po remoncie w 2024 roku, w świetnej lokalizacji! Piekary Śląskie os Wschód ul Bursztynowa Układ mieszkania: - dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Przyjaźni

Dąbrówka Wielka,Piekary Śląskie

270 000 zł157 m² 1 719,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:761 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ziętka

Centrum,Piekary Śląskie

379 900 zł57 m² 6 676,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja! Polecamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 56.90 m2 położone na trzecim piętrze 4-piętrowego bloku przy ulicy Ziętka w Piekarach Śląskich - Centrum, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Piekary Śląskie

279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie do wprowadzenia bez większych nakładów. Dwa niezależne pokoje, balkon, piekary Śląskie os Wieczorka Nowe / Buczka. Układ mieszkania: - przestronny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Andaluzja

Kamień,Piekary Śląskie

199 000 zł43 m² 4 641,94 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Kamienna

Józefka,Piekary Śląskie

120 000 zł400 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam ogródek działkowy rod Barbara nowy budynek wybudowany z porothermu docieplony styropianem zakończony blachodachówka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piekary Śląskie

Dąbrówka Wielka,Piekary Śląskie

499 000 zł137 m² 3 642,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:318 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpaków

Centrum,Piekary Śląskie

686 000 zł72 m² 9 488,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Ten przestronny apartament znajduje się na oś Lipka w Piekarach Śl. na II piętrze w niskim II piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 72,30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Kamień,Piekary Śląskie

419 000 zł66 m² 6 339 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Wisto Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie Informacje: lokalizacja: piekary Śląskie, ul. Marii Curie Skłodowskiej Powierzchnia: 66,1 m (użytkowa 60,20).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnogórska

Kozłowa Góra,Piekary Śląskie

400 000 zł53 m² 7 547,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , świeżo po generalnym remoncie, wykonanym z dbałością o wysoką jakość wykończenia oraz komfort przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waculika

Piekary Śląskie,śląskie

259 000 zł49 m² 5 327,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,62m zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Waculika. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Wieczorka,Piekary Śląskie

135 000 zł34 m² 3 970,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Piekary Śląskie to miasto idealne dla osób ceniących sobie spokój, ale również szybki dostęp do większych aglomeracji. Bogata infrastruktura edukacyjna, zdrowotna i handlowa sprawia, że życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji 3-go Maja

Centrum,Piekary Śląskie

169 000 zł45 m² 3 734,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,25m2 zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Konstytucji 3 Maja. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Kamień,Piekary Śląskie

319 000 zł61 m² 5 229,51 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

agencyjnej! Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 61 m położone w Piekarach Śląskich przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Centrum,Piekary Śląskie

279 000 zł48 m² 5 752,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okazja! Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 położone na wysokim parterze 4-piętrowego bloku w spokojnej okolicy przy ulicy Królowej Jadwigi w Piekarach Śląskich,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij