dowolna

Mieszkania Piekary Śląskie Centrum

35 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Piekary Śląskie

124 000 zł51 m² 2 431,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w dobrym stanie usytuowane na 2 piętrze w bloku o niskiej zabudowie,~składające się z 2 niezależnych pokoi,kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Piekary Śląskie

135 000 zł51 m² 2 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

130 000 zł43 m² 3 023,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena!.Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Oś.Wieczorka,usytuowane na wysokim parterze w bloku o niskiej zabudowie.Miejsce parkingowe przynależne do mieszkania.Lokal składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

130 000 zł42 m² 3 095,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena!.Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Oś.Wieczorka,usytuowane na 2 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.Lokalpo generalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje na nowe łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

136 500 zł52 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania w bloku w Piekarach Śląskich dzielnica os.Wieczorka. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki wraz z wc oraz przedpokoju. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

80 000 zł38 m² 2 105,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Oś. Wieczorka,usytuowane na 2 piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Lokal składa się z 2niezależnych pokoi, kuchni(ślepej), łazienki połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

65 000 zł27 m² 2 407,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży kawalerke na Oś.Wieczorka,usytuowaną na 3 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.Lokal składa się z 1 pokoju,kuchni z oknem,łazienki razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

83 000 zł38 m² 2 184,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Oś. Wieczorka, usytuowane na 1 piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Lokal składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki połączonej z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

110 000 zł48 m² 2 282,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania w Piekarach Śląskich (os. Wieczorka). Pow. 48,20 m2. lokal mieszkalny położony na III piętrze w bloku. Doskonała lokalizacja, w sąsiedztwie szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

130 000 zł53 m² 2 452,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na Oś.Wieczorka, usytuowane na 4 piętrze w bloku oniskiejzabudowie. Lokal składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni z oknem,łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

800 zł39 m² 20,51 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu na długi okres mieszkania dwupokojowego. Bez mebli. Południowa ekspozycja wszystkich okien, z widokiem na skwer, a nie. w okna sąsiadów. Do budynku przynależy spory teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Centrum,Piekary Śląskie

310 000 zł120 m² 2 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Super oferta! garaż W cenie! apartament dwupoziomowy! Do sprzedania dwupoziomowy apartament znajdujące się w centrum Piekar Śląskich. Powierzchnia 120m2 (po podłodze) - 84m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Piekary Śląskie

115 000 zł50 m² 2 300 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena!.Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na Oś.Buczka usytuowane na 6 piętrze w bloku o wysokiej zabudowie. Zamykany korytarz na trzech lokatorów. Lokal składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

135 000 zł49 m² 2 755,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Oś.Wieczorka, usytuowane na 4 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.Lokal po generalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje na nowe.Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

128 000 zł49 m² 2 612,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Oś.Wschód, usytuowane na 3 piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Lokal składa się z 2 niezależnych pokoi,kuchni z oknem,łazienki, osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

109 000 zł47 m² 2 336,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania po remoncie. Wymieniona instalacja wodno-kanalizacyjna, nowe sześcio komorowe okna. W przedpokoju szafa typu Komandor, na podłodze glazura, nowe kaloryfery,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

107 000 zł44 m² 2 411 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży ustawnego dwupokojowego mieszkania na pierwszym piętrze z balkonem. Mieszkanie kilka lat wcześniej przeszło generalny remont obejmujący wymianę instalacji elektrycznej , montaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skargi

Buczka,Piekary Śląskie

175 000 zł61 m² 2 868,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży czyste, zadbane mieszkanie na Oś.Buczka, usytuowane na parterze w bloku o niskiej zabudowie.Lokal składa się z 3 niezależnych pokoi,kuchni z oknem,łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

135 000 zł46 m² 2 934,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Oś.Wieczorka,usytuowane na 4 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.Lokal po generalnym remoncie,wymienione wszystkie instalacje na nowe.Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Piekary Śląskie

135 000 zł51 m² 2 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży czyste, zadbane mieszkanie po remoncie w centrum Piekar Śląskich usytuowane na 2 piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Lokal składa się z 2 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Targowa

Centrum,Piekary Śląskie

182 000 zł70 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na ul. Targowej usytuowane na 3 piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Lokal składa się z 4 pokoi, kuchni z oknem, łazienki, osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

115 000 zł47 m² 2 446,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Oś. Wieczorka, usytuowane na 4 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.Lokal składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

113 000 zł46 m² 2 456,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Oś.Wieczorka,usytuowane na 3 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki połączonej z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

75 000 zł38 m² 1 973,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Oś.Wieczorka, usytuowane na 2 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.Lokal po generalnym remoncie, składa się z dużego pokoju,kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Buczka

Buczka,Piekary Śląskie

158 000 zł61 m² 2 590,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwość zamiany na 2 pokoje!oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Oś.Buczka, usytuowane na 2 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.Lokal składa się z 3 niezależnych pokoi,kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Targowa

Centrum,Piekary Śląskie

165 000 zł73 m² 2 260,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie na ul. Targowej usytuowane na 1 piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Lokal składa się z 4 pokoi, kuchni z oknem, łazienki, osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

145 000 zł54 m² 2 685,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje!.Oferujemy do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie na Oś. Wieczorka, usytuowane na 3 piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Lokal składa się z 3 pokoi,kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

90 000 zł38 m² 2 368,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Oś.Wieczorka,usytuowane na 3 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.Lokal składa się z 2 pokoi,kuchni, łazienki połączonej z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

95 000 zł38 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Oś. Wieczorka, usytuowane na 3 piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Wszystkie instalacje wymienione na nowe. Lokal składa się z 2 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

750 zł38 m² 19,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie na Oś.Wieczorka, usytuowane na 2 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.Lokal po remoncie, składa się z dużego pokoju, kuchni z oknem, łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

89 000 zł34 m² 2 617,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Oś.Wieczorka,usytuowane na 2 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.Lokal składa się z 2 pokoi,kuchni z oknem,łazienki połączonej z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Buczka

Buczka,Piekary Śląskie

190 000 zł73 m² 2 602,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Oś. Buczka, usytuowane na 3 piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Lokal składa się z 4 niezależnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki, osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zygmunta Starego

Buczka,Piekary Śląskie

165 000 zł63 m² 2 619,05 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Drugie piętro,trzy pokoje!oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie na Oś.Buczka,usytuowane na 2 piętrze w bloku o wysokiej zabudowie.Lokal składa się z 3 pokoi,kuchni otwartej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

79 000 zł28 m² 2 821,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania 1-pokojowego w Piekarach Śląskich (os. Wieczorka nowe). Pow. użytkowa 28 m2. Lokal mieszkalny położony na IV piętrze w 4-piętrowym bloku.Centralne ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Buczka

Buczka,Piekary Śląskie

140 000 zł55 m² 2 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 niezależne pokoje!.Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Oś. Buczka, usytuowane na 4 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.Lokal składa się z 3 niezależnych pokoi,kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

79 000 zł38 m² 2 078,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Oś.Wieczorka,usytuowane na 2 piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Lokal składa się z 2 niezależnych pokoi,kuchni, łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Centrum,Piekary Śląskie

146 000 zł49 m² 2 997,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania w centrum Piekar Śląskich przy ul. Targowej(prawo własności z udziałem w gruncie). Pow. 48,7 m2. Mieszkanie składa się z: 2 niezależnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

118 000 zł48 m² 2 458,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe na wysokim parterze składające się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki zlokalizowane na dużym osiedlu mieszkaniowym. Okna wymienione. W największym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Piekary Śląskie

135 000 zł51 m² 2 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w centrum Piekar Śląskich. Pokoje niezależne, ustawne; kuchnia z zabudowanymi meblami, łazienka wykafelkowana z kabiną prysznicową, duży balkon. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Buczka

Buczka,Piekary Śląskie

1 000 zł51 m² 19,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu dwupokojowe mieszkanie na Oś.Buczka, usytuowane na 3 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.Lokal składa się z 2 niezależnych pokoi,kuchni z oknem,łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Centrum,Piekary Śląskie

85 000 zł38 m² 2 236,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Oferujemy mieszkanie 1 pokojowe w samym centrum Piekar Śląskich. Lokal znajduje się w bloku o niskiej zabudowie. Mieszkanie składa się z 1 dużego pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek