dowolna

Mieszkania do wynajęcia Piekary Śląskie - Oferty wynajmu mieszkań

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Mieszkanie umeblowane, ul. Maczka

Piekary Śląskie,śląskie

665 zł30 m² 22,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka położona na parterze w bardzo dobrej lokalizacji w Piekarach Ślaskich. Mieszkanie dostępne od zaraz. Dużym atutem jest świetne położenie wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł28,70 m² 34,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wygodne mieszkanie z balkonem na wynajem , Piekary Śląskie, osiedle Andaluzja. Lokal o powierzchni 28,7 m2 składa się urządzonej i wyposażonej kuchni, łazienki, dużego urządzonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł48,40 m² 23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem jasne, nieumeblowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4 m, usytuowane na 3 piętrze w bloku na Nowym Osiedlu Wieczorka w Piekarach Śląskich. Lokal jest odświeżony i w.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł40 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zostań pierwszym najemcą! Mieszkanie dla singla lub pary Do wynajęcia od zaraz świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej części Piekar Śląskich - Szarlej, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po kompleksowym remoncie 3 lata temu, na drugim piętrze 38 m, w bardzo dobrej lokalizacji, do wprowadzenia od 1.06.2026 r Piekary Śląskie ul Ziętka 74 (przy markecie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od zaraz duża kawalerka położona w doskonałej części Piekar Śląskich - Szarlej, ul. Wyszyńskiego. Lokal o pow. 30 m znajduje się na drugim piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł28,70 m² 35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne mieszkanko o pow. 28,70 m2 usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji w Piekarach Śląskich przy ul. Armii Krajowej. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stylowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 38 m , usytuowane w historycznej kamienicy przy ul. Biskupa Nankera w Piekarach Śląskich. Wnętrze łączące klasyczną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia- piekary śląskie Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 70 m2 usytuowane na parterze II-piętrowego bloku po termomodernizacji. Nieruchomość o składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł46 m² 22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy pod wynajem dwupokojowe mieszkanie o pow. 46 m2 usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji w Piekarach Śląskich na Oś. Wieczorka przy ul. Papieża.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stylowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 49 m , usytuowane w historycznej kamienicy przy ul. Biskupa Nankera w Piekarach Śląskich. Wnętrze łączące klasyczną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zostań pierwszym najemcą! Mieszkanie dla singla lub pary Do wynajęcia od zaraz świeżo wyremontowane duże 2-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej części Piekar Śląskich - Szarlej, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Mieszkanie, ul. Nałkowskiej

Radzionków,śląskie

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni ok. 40 m , zlokalizowana w Radzionkowie przy ul. Nałkowskiej 1e. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku, w wyjątkowo spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Piekary Śląskie +1 km

1 500 zł44,71 m² 33,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w wolf Nieruchomości! mieszkanie na wynajem radzionków-rojca Na wynajem dwupokojowe mieszkanie w Radzionkowie - Rojcy o powierzchni 44,71m2 usytuowane na 4 piętrze IV.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Piekary Śląskie +1 km

1 130 zł23 m² 49,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bytom Centrum ul Piłsudskiego 2a Do wynajęcia kawalerka. Pokój z aneksem kuchennym, przedpokój i łazienka z wc. W pałni umweblowane i wyposażone kompletnie (pralka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Piekary Śląskie +1 km

1 800 zł34,20 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34 m2, położone w wieżowcu na 9 piętrze, w Bytomiu przy Placu Wojska Polskiego. Mieszkanie po remoncie, składa się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Piekary Śląskie +1 km

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 47 metrowe mieszkanie na wynajem w Centrum Bytomia Idealne dla Ciebie! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w samym bloku na pierwszym piętrze nieopodal rynku w Bytomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Piekary Śląskie +1 km

1 700 zł54 m² 31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 54 m, położone na 1 piętrze w 4 piętrowym zadbanym bloku w Bytomiu-Miechowicach przy ul. Energetyki. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Piekary Śląskie +1 km

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem świeżo wyremontowane, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni ponad 44 m , położone na 1. piętrze w dzielnicy Szombierki w Bytom (ul. Godulska). Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Piekary Śląskie +1 km

1 800 zł53,05 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu lokalu mieszkalnego wraz pomieszczeniem przynależnym - piwnicą, łączna powierzchnia 53,05 m2, zlokalizowanego na wysokim parterze, z ogródkiem -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Piekary Śląskie +1 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Brzeziny Śląskie,Piekary Śląskie

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie - gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m2 w kamienicy w Piekarach Śląskich, usytuowany na II piętrze - dwupiętrowego budynku. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Brzeziny Śląskie,Piekary Śląskie

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piekary Śląskie

Wieczorka,Piekary Śląskie

1 690 zł40 m² 42,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębne prawo własności. Lokal mieszkalny położony w bloku przy ul Jana Pawła II 42 na trzecim piętrze, składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piekary Śląskie

Brzeziny Śląskie,Piekary Śląskie

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kopernika

Centrum,Piekary Śląskie

2 000 zł48 m² 41,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Silesia Cztery Kąty proponuje Państwu do wynajęcia mieszkanie z tarasem oraz ogródkiem w nowym budynku z 2021r w Piekarach Śląskich, usytuowane na komfortowym wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytomska

Centrum,Piekary Śląskie

1 470 zł65 m² 22,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 70 m 2 na parterze 1-piętrowej kamienicy przy ulicy Bytomskiej w Piekarach Śląskich, składające się z 3 pokoi, widnej oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wieczorka,Piekary Śląskie

1 050 zł47 m² 22,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 47m2 z dwoma niezależnymi pokojami na IV piętrze. Mieszkanie bardzo ciche i słoneczne, w świetnej dobrej lokalizacji. Do wprowadzenia od zaraz z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Curie-Skłodowskiej

Kamień,Piekary Śląskie

950 zł43 m² 22,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 42,8m mieszczące się w Piekarach Śląskich przy ul. M.C. Skłodowskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heneczka

Wieczorka,Piekary Śląskie

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m mieszczące się w Piekarach Śląskich na osiedlu Wieczorka przy ul. Heneczka. Układ mieszkania: - pokój dzienny, - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maczka

Wieczorka,Piekary Śląskie

1 350 zł43 m² 31,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem długoterminowy Do wynajęcia oferujemy przestronne 2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 43m2, położone w Piekarach Śląskich, na osiedlu Wieczorka przy ul. Gen. Maczka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kamień,Piekary Śląskie

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Silesia Cztery Kąty proponuje Państwu do wynajęcia mieszkanie z tarasem oraz garażem podziemnym w nowym budynku z 2019r w Piekarach Śląskich, usytuowane na komfortowym 2-gim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piekary Śląskie

Brzeziny Śląskie,Piekary Śląskie

1 150 zł38 m² 30,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długosza

Piekary Śląskie,śląskie

1 700 zł41 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Silesia Cztery Kąty proponuje Państwu do wynajęcia mieszkanie z balkonem oraz garażem podziemnym w nowym budynku z 2019r w Piekarach Śląskich, usytuowane na komfortowym 1-szym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wieczorka,Piekary Śląskie

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo nowoczesne mieszkanie dwupokojowe 49 m2, otwarta kuchnia z salonem, ogrzewanie podłogowe, balkon. Bardzo wysoki standard, dostępne od października 2025. Koszt najmu 1500 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Curie-Skłodowskiej

Kamień,Piekary Śląskie

1 800 zł43 m² 42,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie własnościowe z balkonem o powierzchni 42,8m mieszczące się w Piekarach Śląskich przy ul. M.C. Skłodowskiej 67. Mieszkanie usytuowane jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Komfortowe i odświeżone mieszkanie przez lata mój dom, dziś czeka na nowego najemcę. Oferta bezpośrednio od właściciela, dostępne od zaraz. Możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorek

Centrum,Piekary Śląskie

2 300 zł46 m² 49,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze! Zadzwoń i umów się na prezentacje! 2 pokoje w nowym budownictwie | 46,17 m2 Po generalnym remoncie, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bednorza

Brzeziny Śląskie,Piekary Śląskie

2 000 zł108 m² 18,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 108m mieszczące się w Piekarach Śląskich przy ul. księdza Biskupa Herberta Bednorza 7. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piekary Śląskie

Brzeziny Śląskie,Piekary Śląskie

1 150 zł37 m² 31,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie - gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37 m2 w kamienicy w Piekarach Śląskich, usytuowany na parterze - dwupiętrowego budynku. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piekary Śląskie

Centrum,Piekary Śląskie

1 950 zł42 m² 45,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem świeżo wyremontowane mieszkanie położone w centrum miasta Piekary Śląskie! Mieszkanie o powierzchni 42,41 m2 składa się z dwóch pokoi z czego jeden to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roździeńskiego

Brzeziny Śląskie,Piekary Śląskie

1 250 zł56 m² 22,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie - gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 56 m2 w kamienicy w Piekarach Śląskich - Brzezinach Śląskich, usytuowane na trzecim piętrze -.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij