dowolna

Mieszkania pod klucz Piekary Śląskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Kamień,Piekary Śląskie

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w pełni wyposażone gotowe do zamieszkania o powierzchni 60m2 zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziętka

Piekary Śląskie,śląskie

225 000 zł54 m² 4 151,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,20m2 zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ulicy gen. Jerzego Ziętka. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w III piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Kamień,Piekary Śląskie

184 000 zł43 m² 4 299,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie wyposażone gotowe do zamieszkania o powierzchni 42,80m2 zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej. Mieszkanie usytuowane jest na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Kamień,Piekary Śląskie

235 000 zł49 m² 4 825,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w pełni wyposażone gotowe do zamieszkania o powierzchni 48,7m2 zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kamień,Piekary Śląskie

209 000 zł43 m² 4 860,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w pełni wyposażone gotowe do zamieszkania "od ręki" o powierzchni 43m2 zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ulicy Curie-Skłodowskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Buczka,Piekary Śląskie

320 000 zł63 m² 5 063,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63m2 zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w IV piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

349 000 zł66 m² 5 324,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w pełni wyposażone gotowe do zamieszkania o powierzchni 65,55m2 zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ulicy Ogrodowej. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Dąbrówka Wielka

Dąbrówka Wielka,Piekary Śląskie

90 000 zł25 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładna i przytulna kawalerka na Dąbrówce Wielkiej. Mieszkanie znajduje sie na 4 piętrze bloku z 2008 r. Osiedle jest zamknięte. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Katynia

Piekary Śląskie,śląskie

140 000 zł38 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie po kapitalnym remoncie, wyminione okna, drzwi wejsciowe antywlamaniowe, wewnetrzne na nowe, nowe plytki, nowa instalacja wod-kan, nowa instalacja elektryczna w calym mieszkaniu.nowy piec.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij