dowolna

Mieszkania w kamienicy Piekary Śląskie - Lista aktualnych ogłoszeń

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytomska

Centrum,Piekary Śląskie

920 zł35 m² 20,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja Polecamy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 35 m2 na drugim piętrze w kamienicy przy ulicy Bytomskiej w Piekarach Śląskich, składające się z 1 pokoju, widnej oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bytomska

Centrum,Piekary Śląskie

725 zł24 m² 30,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 24cm2 znajdujące się na 2 piętrze 2-piętrowego budynku przy ulicy Bytomskiej w Centrum Piekar Śląskich, składające się z 1 pokoju, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytomska

Szarlej,Piekary Śląskie

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 36 m2 na pierwszym piętrze w kamienicy przy ulicy Bytomskiej w Piekarach Śląskich, składające się z 2 pokoi, widnej oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piekary Śląskie

Centrum,Piekary Śląskie

198 000 zł63 m² 3 119,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość do własnej aranżacji w Piekarach Śląskich. Spytasz dlaczego wyjątkowej? Otóż po pierwsze cena za m2 nie przekracza 4000zł. Po drugie - nie jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Piekary Śląskie,śląskie

186 150 zł51 m² 3 650 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Kolejowej 7. Spokojna okolica, sąsiedztwo to druga kamienica. Mieszkanie 1 pietro składa się z: - 2 odrębnych pokoi, -kuchni ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przy Dworcu

Centrum,Piekary Śląskie

145 000 zł75 m² 1 945,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Mieszkanie zarezerwowane! Tylko w Realton - Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych! 75 m2 | 3 Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piekary Śląskie

Brzeziny Śląskie,Piekary Śląskie

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie - gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m2 w kamienicy w Piekarach Śląskich, usytuowany na II piętrze - dwupiętrowego budynku. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bytomska

Centrum,Piekary Śląskie

1 600 zł70 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 70 m2 na pierwszym piętrze w kamienicy przy ulicy Bytomskiej w Piekarach Śląskich, składające się z pokoju połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Piekary Śląskie

Brzeziny Śląskie,Piekary Śląskie

1 100 zł24 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie - gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 24 m2 w kamienicy w Piekarach Śląskich, usytuowany na parterze - dwupiętrowego budynku. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piekary Śląskie

Brzeziny Śląskie,Piekary Śląskie

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie - gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37 m2 w kamienicy w Piekarach Śląskich, usytuowany na parterze - dwupiętrowego budynku. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bytomska

Centrum,Piekary Śląskie

650 zł24 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 24cm2 znajdujące się na 1 piętrze 2-piętrowego budynku przy ulicy Bytomskiej w Centrum Piekar Śląskich, składające się z 1 pokoju, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kmicica

Brzeziny Śląskie,Piekary Śląskie

119 000 zł51 m² 2 317,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,35m zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Andrzeja Kmicica. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 2 piętrowej kamienicy. Poszczególne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Brzeziny Śląskie

Brzeziny Śląskie,Piekary Śląskie

1 050 zł28 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie - gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 28 m2 w kamienicy w Piekarach Śląskich, usytuowany na trzecim piętrze - trzypiętrowego budynku. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Brzeziny Śląskie

Brzeziny Śląskie,Piekary Śląskie

1 250 zł56 m² 22,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie - gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 56 m2 w kamienicy w Piekarach Śląskich - Brzezinach Śląskich, usytuowane na trzecim piętrze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bytomska

Centrum,Piekary Śląskie

650 zł24 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bednorza

Brzeziny Śląskie,Piekary Śląskie

143 000 zł43 m² 3 325,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Parkowanie nie sprawi już więcej problemu, z tyłu budynku znajduje się duży parking! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1-go Maja

Szarlej,Piekary Śląskie

155 000 zł54 m² 2 890,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy, centrum Piekar Śląskich Główne atuty nieruchomości: bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość komunikacji miejskiej Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bednorza

Piekary Śląskie,śląskie

100 000 zł57 m² 1 754,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dla siebie lub pod inwestycje na wynajem? Ta oferta jest dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie do remontu o powierzchni 57m2 Nieruchomość składa sie z dwóch pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 1-go Maja

Szarlej,Piekary Śląskie

175 000 zł77 m² 2 273,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy, centrum Piekar Śląskich Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do indywidualnej aranżacji Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

159 000 zł54 m² 2 966,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 53,60m2 w Piekarach Śląskich Lokal składa się z: jasnej kuchni 2 pokoi łazienki z wc przedpokoju Jedyna opłata administracyjna to fundusz remontowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1-go Maja

Piekary Śląskie,śląskie

155 000 zł42 m² 3 681,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży lokal użytkowy mieszkalny o powierzchni 42,1m2 w Piekarach Śląskich Lokal składa się z: oddzielnej jasnej kuchni 1 przestronnego pokoju z wyjściem na patio łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

149 000 zł60 m² 2 483,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Piekary Śląskie - Brzeziny - mieszkanie na sprzedaż **** tylko U nas! Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny , położony na komfortowym II pietrze budynku przy ulicy bp. Bednorza (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kmicica

Piekary Śląskie,śląskie

68 000 zł48 m² 1 413,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Nr przetargu: azm/dm Piekary Śląskie, ul. Kmicica 3/4 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. Lokal podzielony wspólnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kmicica

Piekary Śląskie,śląskie

76 000 zł61 m² 1 251,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nr przetargu: azm/dm Piekary Śląskie, ul. Kmicica 2/9 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytomska

Piekary Śląskie,śląskie

1 100 zł62 m² 17,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie W centrum piekar śląskich! Polecamy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 62 m 2 na 1 piętrze 1-piętrowej kamienicy przy ulicy Bytomskiej w Piekarach Śląskich, składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytomska

Piekary Śląskie,śląskie

1 100 zł70 m² 15,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie W centrum piekar śląskich! Polecamy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 70 m2 na parterze 1-piętrowej kamienicy przy ulicy Bytomskiej w Piekarach Śląskich, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Piekary Śląskie

840 zł84 m² 10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania w centrum Piekar Śląskich. Pow. 84 m2. Mieszkanie znajduje się na 2-gim piętrze w kamienicy. Lokal mieszkalny składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyszyńskiego

Szarlej,Piekary Śląskie

600 zł40 m² 15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Tanio! w dobrej lokalizacji oferuję 1-pokojowe nieumeblowane mieszkanie do wynajęcia. Łazienka całkowicie wyposażona, aneks kuchenny do wyposażenia we własnym zakresie. Okna nowe plastikowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czarnieckiego

Centrum,Piekary Śląskie

179 000 zł90 m² 1 988,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Piekary Śląskie Centrum 3- pokojowe mieszkanie bezczynszowe, położone na I piętrze jednopiętrowego budynku z cegły, usytuowane w centrum Piekar Śląskich, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytomska

Piekary,Piekary Śląskie

1 000 zł70 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

2 pokojowe mieszkanie w narożnej kamienicy ulokowanej w centrum Piekar Śląskich. Umeblowana łazienka, kuchnia w aneksie (piec elektryczny), w przedpokoju szafa komandor. Ogrzewanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Szarlej,Piekary Śląskie

650 zł40 m² 16,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

W swietnej lokalizacji tanio! Oferuję duże mieszkanie 1-pokojowe nieumeblowane (łazienka i kuchnia wyposażona, brak kuchenki) o pow.40 m2 - w cenie czynszu 650 zł/m-c, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kamień

Kamień,Piekary Śląskie

119 000 zł56 m² 2 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Polecamy mieszkanie po remoncie, wymienione wszystkie instalacje wodno kanalizacyjną elektryczną i co, lokal składa się z 3 pokoi, kuchni i łazienki posiada spory taras, jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

800 zł63 m² 12,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie w centrum Piekar Śląskich. Pow.63 m2. Mieszkanie składa się z: 2 przejściowych pokoi, kuchni, łazienki. W łazience: kabina prysznicowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szarlej

Szarlej,Piekary Śląskie

900 zł52 m² 17,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne duże mieszkanie dwupokojowe o pow 52m2 ,kuchnia otwarta na pokój,przedpokój i łazienka z wc.Nowe okna PCV,na ścianach gładż gipsowa i glazura w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Szarlej

Szarlej,Piekary Śląskie

700 zł32 m² 21,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka o pow 32m2 w centrum Piekar Śl dzielnica Szarlej,w odnowionej kamienicy na drugim piętrze.Mieszkanie składa się z dużego pokoju,kuchni,łazienki i przedpokoju.Nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyszyńskiego

Szarlej,Piekary Śląskie

850 zł57 m² 14,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Tanio do wynajecia duże 2-pokojowe mieszkanie! Znajduje sie w starszej kamienicy. W pokojach po dwa duże okna ( nowe plastikowe) sa bardzo słoneczne wychodzą na "dwie strony".W mieszkaniu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

1 099 zł82 m² 13,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się z trzech pokoi,kuchni,łazienki oraz dwóch balkonów. Kuchnia zabudowana : lodówkozamrażarka, piec z płyta ceramiczną i piekarnikiem , zmywarka do naczyń , zmywak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąbrówka Wielka

Dąbrówka Wielka,Piekary Śląskie

75 000 zł41 m² 1 829 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży pozostały 2 ostatnie mieszkania dwu pokojowe (37m2 i 41m2). Przedstawiamy Państwu nową inwestycję w Piekarach Śląskich. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szarlej

Szarlej,Piekary Śląskie

219 000 zł78 m² 2 807,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie usytuowane na 2 piętrze w kamienicy.~Cena zawiera zabudowe kuchenną i wyposażeni mieszkania oprócz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bytomska

Piekary Śląskie,śląskie

185 000 zł65 m² 2 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duży rabat przy zakupie za gotówkę, aż do 15%! Mieszkanie atrakcyjnie położone blisko centrum, dogodny dostęp do środków komunikacji, sklepów i instytucji państwowych. Mieszkanie posiada trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

900 zł40 m² 22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Piekary Śl. słoneczna, zadbana kawalerkado wynajęcia o wysokim standardzie ,/wymienione instalacje, panele, kafle/.Jeden ustawny pokój, antresola, osobna widna kuchnia, łazienka wykafelkowana.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij