dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Piekary Śląskie

135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

135 ogłoszeń

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po kompleksowym remoncie 3 lata temu, na drugim piętrze 38 m, w bardzo dobrej lokalizacji, do wprowadzenia od 1.06.2026 r Piekary Śląskie ul Ziętka 74 (przy markecie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł49,11 m² 6 699,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Przedstawiam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w bardzo wysokim standardzie, po kapitalnym remoncie zakończonym w 2026 roku, os Wieczorka Nowe w Piekarach Śląskich Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Piekary Śląskie,śląskie

319 900 zł52,97 m² 6 039,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| główne atuty: po kapitalnym remoncie do wprowadzenia bardzo dobra lokalizacja Mieszkanie o pow. użytkowej 49,38 m 2 , zlokalizowane na 3 piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Ogrodowej. Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł862,50 m² 330,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka o powierzchni 862,5 m2 w Piekarach Śląskich (dzielnica Kozłowa Góra), o wymiarach ok. 36 m x 24,5 m. Szerokość i długość działki pozwalają.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

319 900 zł49,38 m² 6 478,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Piekary Śląskie, ul. Ogrodowa, 2 pokoje, po remoncie, balkon. Zapraszam do kupna dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w Piekarach Śląskich, przy ulicy Ogrodowej Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł38,37 m² 4 300,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze, zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego! Generalny remont w 2020r. Umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od zaraz duża kawalerka położona w doskonałej części Piekar Śląskich - Szarlej, ul. Wyszyńskiego. Lokal o pow. 30 m znajduje się na drugim piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł167 m² 3 892,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Tylko U nas! Oferujemy do sprzedaży nieruchomość składającą się z dwóch domów wraz z budynkami gospodarczymi posadowionych na jednej, zagospodarowanej działce o powierzchni 425m.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł60 m² 3 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:120 m²

Oferujemy państwu Dom w zabudowie a'la szeregowej dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony o powierzchni ok. 60 m2 wymagający remontu, usytuowany na działce o powierzchni 70m2 w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Ziętka

Szarlej,Piekary Śląskie

1 160 000 zł1 201 m² 965,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Piekarach Śląskich przy ul. Gen. J. Ziętka nr działki 2915/81 o powierzchni 1201 m zapisana w księdze wieczystej nr gl1t/00040358/5. Działka gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

24,40 zł/m²65,70 m² 1 603 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usytuowany na parterze, składający się z 2 pomieszczeń i wc. Instalacje: wodnokanalizacyjna, elektryczna, co. Położenie w śródmiejskiej dzielnicy miasta. Lokal wymaga remontu.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł110 m² 6 182 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:473 m²

Wyjątkowa gratka- do sprzedaży w Piekarach Śl., dzielnicy Kozłowa Góra, w pobliżu lasu, pośród zabudowy jednorodzinnej przytulny dom wolnostojący. Na powierzchnię około 110 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Dąbrówka Wielka,Piekary Śląskie

911 400 zł152 m² 5 996,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nie przegap tej wyjątkowej oferty - dom, który łączy w sobie przestronność, świetną lokalizację i możliwość personalizacji przestrzeni, czekający, by stać się Twoim nowym domem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Piekary Śląskie,śląskie

199 000 zł45,60 m² 4 364,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,60m zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Leśnej. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł5 100,68 m² 254,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5 100,68 m położona w Piekarach Śląskich, w dzielnicy Dąbrówka Wielka. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Centrum,Piekary Śląskie

139 000 zł54 m² 2 574,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Wyjątkowa przestrzeń do własnej aranżacji loft w centrum Piekar Śląskich Na sprzedaż niepowtarzalny lokal o powierzchni 54 m , położony w centrum Piekar Śląskich, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł28,70 m² 35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne mieszkanko o pow. 28,70 m2 usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji w Piekarach Śląskich przy ul. Armii Krajowej. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

725 000 zł120,17 m² 6 033,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa inwestycja w cichej, spokojnej okolicy Piekar Śląskich Na sprzedaż nowoczesny kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej z garażem o powierzchni 120,17m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia- piekary śląskie Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 70 m2 usytuowane na parterze II-piętrowego bloku po termomodernizacji. Nieruchomość o składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł46 m² 22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy pod wynajem dwupokojowe mieszkanie o pow. 46 m2 usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji w Piekarach Śląskich na Oś. Wieczorka przy ul. Papieża.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł47,30 m² 3 805,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 -pokojowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 47,3 m 2. Mieszkanie usytuowane jest na 2 pi ętrze w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł73,20 m² 3 142 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:157 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową, ostatnią już okazję do przeprowadzenia inwestycji mieszkaniowo-usługowej w centrum Piekar Śląskich przy głównej ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł1 813 m² 1 434,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 453 m²

Piekary śląskie Nieruchomość znajduje sie przy Parku Góra Kalwaria działka gruntu o powierzchni 0,3453 ha zabudowana: budynek biurowo-techniczny o powierzchni netto 1 637,56 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł483 m² 3 311 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:606 m²

Piekary Śl. ul. Wyszyńskiego, do sprzedaży na działce o pow. 606 m2 budynek usługowo-mieszkalny o pow. 366 m2 i budynek gospodarczo-usługowy o pow. 117 m2 oraz zabudowania.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

799 000 zł456 m² 1 752,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:613 m²

Nieruchomość inwestycyjna - Budynek usługowo-mieszkalny w Piekarach Śląskich, ul. Leśna Powierzchnia użytkowa: ok. 456 m Powierzchnia działki: 613 m Opis nieruchomości Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

799 000 zł456 m² 1 752,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:613 m²

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł7 000 m² 1,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do wynajęcia teren przemysłowy, utwardzony, oświetlony ( z przeznaczeniem na produkcję, składowanie, usługi i obsługę komunikacji) z dopuszczeniem funkcji towarzyszących jak:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Ziętka

Szarlej,Piekary Śląskie

1 634 700 zł10 387 m² 157,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Piekarach Śląskich przy ul. Gen. J. Ziętka o powierzchni 10387 m , działki gruntowej nr 2951 zapisane w księdze wieczystej gl1t/00040358/5. Działka gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 000 zł42,10 m² 7 102 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych części Piekar Śląskich przy ul. Generała Ziętka. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł46 m² 4 543,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 0% Prowizji! 2 Pokoje | 46 m2 Z Balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z tarasem

Kozłowa Góra,Piekary Śląskie

1 900 000 zł430 m² 4 418,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 441 m²

Dom wielorodzinny z ogromnym potencjałem - Kozłowa Góra Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w spokojnej, zielonej okolicy - idealna dla inwestora z pomysłem lub dla dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Piekary Śląskie Centrum ul. Targowa 48 m2 2 pokoje + balkon! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą praktycznego i ustawnego, 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł137 m² 3 642,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:318 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 90m2 w skład którego wchodzą: parter: - przedpokój - kuchnia - salon - łazienka - wc piętro I: - 2 sypialnie poddasze: do dowolnego zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł144,49 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz nieruchomości pod działalność ? Ta oferta jest dla Ciebie! Pod wynajem parterowy budynek o pow. użytkowej ok. 144 m2 zlokalizowany w Piekarach Śląskich, dzielnicy Szarlej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 049 zł72,23 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie, które znajduje się na I piętrze nowego kameralnego apartamentowca zlokalizowanego w Piekarach Śląskich. Miejsce postojowe W cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Piekary Śląskie,śląskie

1 300 000 zł5 110 m² 254,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa, płaska o powierzchni 5110 m, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod usługi. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł439 m² 2 505,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:288 m²

Szukasz nieruchomości, która zarobi na siebie? A może potrzebujesz przestrzeni, gdzie połączysz prestiżowe biuro z prywatnym apartamentem? Ten dom w Piekarach Śląskich to 439 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

595 000 zł122,40 m² 4 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Nowy dom w zabudowie szeregowej | 122,4 m | 5 pokoi | garaż | ogród Lokalizacja: piekary Śląskie Typ nieruchomości: dom w zabudowie szeregowej Powierzchnia użytkowa: 122,4 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

3 600 000 zł859 m² 4 190,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dochodowa nieruchomość handlowa z głównym z sieciowym najemcą z sektora spożywczego z umową najmu na 10 lat plus 5. Powierzchnia pawilonu 860 m2, działki 1260m2, plus dzierżawa.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

28 zł/m²150 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia usługowo-magazynowa o metrażu 250m2 przystosowana pod sklep z ekspozycją. Na podłogach kafle, oświetlenie sklepowe, instalacje ogrzewania i wentylacji, roleta.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł48,40 m² 23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem jasne, nieumeblowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4 m, usytuowane na 3 piętrze w bloku na Nowym Osiedlu Wieczorka w Piekarach Śląskich. Lokal jest odświeżony i w.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij