dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Piekary Śląskie - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie-Skłodowskiej

Piekary Śląskie,śląskie

122 000 zł48 m² 2 541,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie własnościowe z wpisem do kw, po remoncie przy ul. M.C.Skłodowskiej, o powierzchni 43 m/2. Położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

58 000 zł45 m² 1 288,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Oś.Wieczorka,usytuowane na 1 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.Lokal środkowy,składa się z 2 niezależnych pokoi,kuchni z oknem,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąbrówka Wielka

Dąbrówka Wielka,Piekary Śląskie

140 000 zł48 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Dąbrówka Wielka, usytuowane jest na wysokim parterze niskiego bloku. W skład mieszkania wchodzą: przedpokój, duży pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytomska

Piekary,Piekary Śląskie

1 000 zł70 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

2 pokojowe mieszkanie w narożnej kamienicy ulokowanej w centrum Piekar Śląskich. Umeblowana łazienka, kuchnia w aneksie (piec elektryczny), w przedpokoju szafa komandor. Ogrzewanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kamień

Kamień,Piekary Śląskie

90 000 zł42 m² 2 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! gorąco polecamy!~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku z cegły o niskiej zabudowie.~Mieszkanie składa się z 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Szarlej,Piekary Śląskie

650 zł40 m² 16,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

W swietnej lokalizacji tanio! Oferuję duże mieszkanie 1-pokojowe nieumeblowane (łazienka i kuchnia wyposażona, brak kuchenki) o pow.40 m2 - w cenie czynszu 650 zł/m-c, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Piekary Śląskie

149 500 zł51 m² 2 931,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w dobrym stanie usytuowane na 2 piętrze w bloku o niskiej zabudowie,~składające się z 2 niezależnych pokoi,kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

119 500 zł48 m² 2 489,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe usytuowane na wysokim parterze.Na posadzkach w pokojach oraz w przedpokoju panele a w kuchni kafle.Na ścianach tapeta pomalowana.Łaienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

115 000 zł38 m² 3 026,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal po generalnym remoncie!~gorąco polecamy!~oferujemy do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w bloku o niskiej zabudowie,~składające się z 2 pokoi, kuchni(aneks),łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

145 000 zł50 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~oferujemy do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku o niskiej zabudowie, ~składające się z 2 niezależnych pokoi,kuchni z oknem,łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

105 000 zł49 m² 2 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Oś. Wschó;d, usytuowane na 2 piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Lokal składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki ,osobnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów

Brzeziny Śląskie,Piekary Śląskie

85 000 zł37 m² 2 297,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Kosynierów w Piekarach Śląskich. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 37 m2. ~położenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąbrówka Wielka

Dąbrówka Wielka,Piekary Śląskie

173 000 zł45 m² 3 861,61 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe przytulne mieszkanie na 4 piętrze w ocieplonym 4-piętrowym bloku na strzeżonym, zamkniętym osiedlu. Świetna lokalizacja - spokojna, zielona okolica z bardzo dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Szarlej,Piekary Śląskie

169 000 zł53 m² 3 188,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w 3-piętrowym ocieplonym bloku. Powierzchnia 53 m2. Do mieszkania przynależy piwnica oraz wypłytkowany balkon. Istnieje możliwość wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

1 100 zł51 m² 21,57 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu 2 pokojowe mieszkanie po remoncie. Toaleta i wc osobne, w łazience wanna i pralka. W kuchni lodówka. W mieszkaniu brak mebli, w pokoju zostaje telewizor.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

800 zł63 m² 12,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie w centrum Piekar Śląskich. Pow.63 m2. Mieszkanie składa się z: 2 przejściowych pokoi, kuchni, łazienki. W łazience: kabina prysznicowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Piekary Śląskie,śląskie

180 000 zł53 m² 3 396,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania na 2 piętrze w doskonałej lokalizacji w budynku z 2001 roku z garażami podziemnymi.Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i sporego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

157 000 zł49 m² 3 204,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na drugim piętrze trzypiętrowego bloku w spokojnej dzielnicy Piekar Śląskich. Bardzo niski czynsz! W pobliżu znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

129 000 zł54 m² 2 388,89 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie na Oś. Wieczorka, usytuowane na parterze w bloku o niskiej zabudowie.Lokal po generalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje na nowe. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

128 000 zł487 m² 262,83 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowy lokal mieszkalny na Osiedlu Wschó;d .Znajduje się na wysokim parterze , mieszkanie zadbane, wymienione okna, balkon. W mieszkaniu pozostają wszystkie meble oraz wyposażenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

110 000 zł4 820 m² 22,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania w Piekarach Śląskich (os. Wieczorka). Pow. 48,20 m2. lokal mieszkalny położony naiii piętrze w bloku. Doskonała lokalizacja, w sąsiedztwie szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

105 000 zł35 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie po remoncie położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. W przedpokoju na podlodze kafelki, na ścianie panele. W większym pokoju kafle na podłodze, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

125 000 zł43 m² 2 906,98 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Oś.Wieczorka, usytuowane na parterze w bloku o niskiej zabudowie. Lokal składa się z 2 pokoi,kuchni,łazienki razem z wc i przedpokoju.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

115 000 zł43 m² 2 674,42 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Oś. Powstańcó;w Śl., usytuowane na parterze w bloku o niskiej zabudowie. Lokal składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Piekary Śląskie,śląskie

92 000 zł33 m² 2 787,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży przytulne, bardzo ciepłe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 na pierwszym piętrze bloku położonego niedaleko centrum Piekar Śląskich. Dostępne gaz, woda ogrzewana za pomocą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

99 000 zł43 m² 2 302,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania składającego się z dwó;ch pokoi, kuchni , łazienki i przedpokoju. Mieszkanie w trakcie remontu. Wymienione są okna i instalacje. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szarlej

Szarlej,Piekary Śląskie

900 zł52 m² 17,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne duże mieszkanie dwupokojowe o pow 52m2 ,kuchnia otwarta na pokój,przedpokój i łazienka z wc.Nowe okna PCV,na ścianach gładż gipsowa i glazura w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Buczka

Buczka,Piekary Śląskie

95 000 zł41 m² 2 317,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania w Piekarach Śląskich (os. Buczka). Mieszkanie położone na II-gim piętrze w 4-piętrowym bloku. Pow. 41 m2. Mieszkanie składa się z : 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

115 000 zł43 m² 2 674,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe na drugim piętrze.Łazienka wyremontowana z wymienioną cała instalacją.Na ścianach gładzie.Parking-miejsce opłacane na parkingu 90zł/mc(faktura).Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Piekary Śląskie,śląskie

110 000 zł42 m² 2 619,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ladne i cieple mieszkanie o niskim czynszu polecam bardzo!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

130 000 zł49 m² 2 653,06 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! ~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe czyste,zadbane mieszkanie w dobrym stanie,~usytuowane na 6 piętrze w bloku o wysokiej zabudowie.~Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Piekary Śląskie,śląskie

139 000 zł54 m² 2 588,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! ~oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe czyste, zadbane mieszkanie w dobrym stanie, usytuowane na 3 piętrze w bloku o wysokiej zabudowie. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Dąbrówka Wielka,Piekary Śląskie

170 000 zł45 m² 3 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Hit cenowy, taniej niż U developera. Nowoczesne W pełni urządzone I umeblowane mieszkanie W bloku Z 2008r na zamkniętym osiedlu. Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Wieczorka,Piekary Śląskie

89 000 zł38 m² 2 342,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy, oferta warta uwagi- pierwsze piętro w niskim, ocieplonym budynku, mieszkanie ciepłe ( środkowe) zlokalizowane na os. Wieczorka. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

114 000 zł48 m² 2 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! Cena do negocjacji!~oferujemy do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku o niskiej zabudowie, ~składające się z 2 pokoi,kuchni z oknem,łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosynierów

Piekary Śląskie,śląskie

88 000 zł37 m² 2 359,25 zł/m²

 

Piętro:1/4