dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Piekary Śląskie - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kamień

Kamień,Piekary Śląskie

89 000 zł49 m² 1 827,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa, niższa cena! Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania w Piekarach Śląskich na osiedlu Powstańców znajdującego się na 7 piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Mieszkanie jest ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Centrum,Piekary Śląskie

109 000 zł38 m² 2 868,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! bardzo ładne mieszkanie ~bezpłatne doradztwo kredytowe .~Na sprzedaż 2 pokojowe słoneczne mieszkanie, usytuowane na wysokim parterze w bloku o niskej zabudowie.~Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kamień

Kamień,Piekary Śląskie

750 zł64 m² 11,72 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu dużego, dwupokojowego mieszkania w bardzo cichej okolicy. Mieszkanie częściowo umeblowane. Kuchnia z małą spiżarką, nieumeblowana. W kuchni znajduje się piec do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Piekary Śląskie

129 000 zł50 m² 2 559,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! bardzo ładne mieszkanie ~bezpłatne doradztwo kredytowe .~Na sprzedaż 2 pokojowe słoneczne mieszkanie, usytuowane na 6 tym piętrze w bloku o wysokiej zabudowie.~Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Kamień,Piekary Śląskie

110 000 zł52 m² 2 115,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe .~Na sprzedaż 2 pokojowe słoneczne mieszkanie, usytuowane na 2 gim piętrze w bloku o niskiej zabudowie.~Mieszkanie składa się 2 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

129 000 zł49 m² 2 632,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na Oś.Buczka, usytuowane na 3 piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Możliwość pozostawienia umeblowania. Lokal składa się z 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

115 000 zł43 m² 2 674,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Oś.Wieczorka,usytuowane na 1 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.Lokal składa się z 2 niezależnych pokoi,kuchni z oknem, łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Wieczorka,Piekary Śląskie

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta Zarezerwowana Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na 2 pietrze. Lokal znajduje się na osiedlu Wieczorka przy ul. Królowej Jadwigi. Na ścianach gładzie na podłogach panele szwedzkie. Kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Szarlej,Piekary Śląskie

90 000 zł38 m² 2 355,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe .~Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dobrym stanie, usytuowane na wysokim parterze w bloku o niskiej zabudowie.~Mieszkanie składa się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

135 000 zł48 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana!oferta sprzedaży dwupokojowego , ustawnego i zadbanego mieszkania. Wymienione drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, w przedpokoju szafy zabudowane typu Komandor. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Kamień,Piekary Śląskie

120 000 zł52 m² 2 307,69 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szarlej

Szarlej,Piekary Śląskie

95 000 zł48 m² 1 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie do remontu na Szarleju,usytuowane na 3 piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Lokal składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

90 000 zł45 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie na Oś. Wieczorka, usytuowane na 2 piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Wszystkie instalacje nowe. Lokal składa się z 2 niezaleznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

90 000 zł49 m² 1 836,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta - nowa cena - cena do negocjacji! Zapraszam do oglądania. Oferujemy mieszkanie 2 pokojowe w bloku w Piekarach Śląskich na Osiedlu Powstańców Śl. tzn. Manhatan. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

89 000 zł36 m² 2 472,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa, niższa cena! Pilna sprzedaż! Do sprzedaży ładne mieszkanie na Oś. Wieczorka,na trzecim piętrze, w bloku o niskiej zabudowie. Wszystkie instalacje wymienione na nowe. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

110 000 zł43 m² 2 558,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie,usytuowane na 2 piętrze w bloku o niskiej zabudowie na Oś. Powstanców Śląskich. Lokal składa się z 2 niezależnych pokoi,kuchni z oknem,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

98 000 zł48 m² 2 041,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! Cena do negocjacji!~oferujemy do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku o niskiej zabudowie, ~składające się z 2 pokoi,kuchni z oknem,łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Buczka

Buczka,Piekary Śląskie

102 000 zł51 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na Oś.Buczka, usytuowane na 1 piętrze w bloku o wysokiej zabudowie.Lokal składa się z 2 niezależnych pokoi,kuchni z oknem,łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Piekary Śląskie

124 000 zł50 m² 2 480 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na Oś.Buczka usytuowane na 6 piętrze w bloku o wysokiej zabudowie. Zamykany korytarz na trzech lokatorów. Lokal składa się z 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

99 000 zł49 m² 2 020,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

96 000 zł36 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży ładnego mieszkania na Oś. Wieczorka, usytuowane na 3 piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Wszystkie instalacje wymienione na nowe. Na podłogach panele, terakota, ściany-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kamień

Kamień,Piekary Śląskie

139 000 zł50 m² 2 780 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie,usytuowane na 2 piętrze w bloku o niskiej zabudowie na Oś. Powstanców Śląskich. Lokal składa się z 2 niezależnych pokoi,kuchni z oknem,łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

105 000 zł49 m² 2 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Buczka

Buczka,Piekary Śląskie

139 000 zł51 m² 2 725,49 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na Oś. Buczka, usytuowane na 3 piętrze w bloku o wysokiej zabudowie.Lokal składa się z 2 niezależnych pokoi,kuchni z oknem,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

112 000 zł44 m² 2 523,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży ustawnego dwupokojowego mieszkania na pierwszym piętrze z balkonem. Mieszkanie kilka lat wcześniej przeszło generalny remont obejmujący wymianę instalacji elektrycznej , montaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

110 000 zł49 m² 2 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wieczorka II

Wieczorka II,Piekary Śląskie

750 zł33 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33m2 na drugim piętrze (środkowe). Mieszkanie słoneczne i ciepłe. Ogrzewanie miejskie, bez podzielników ciepła (ryczałt) wliczone w cenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Piekary Śląskie

920 zł50 m² 18,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu przytulne mieszkanie w cichej i zielonej okolicy, a zarazem w centrum miasta. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, dużej kuchni, składającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

115 000 zł49 m² 2 346,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta Oferujemy mieszkanie 2 pokojowe w bloku w Piekarach Śląskich na Osiedlu Powstańców Śl. tzn. Manhatan. Lokal składa się z dwóch osobnych pokoi, kuchni, łazienki, osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie na Oś. Wieczorka, usytuowane na 4 piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Lokal składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki połączonej z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

99 000 zł51 m² 1 941,18 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na Oś.Buczka, usytuowane na parterze w bloku o wysokiej zabudowie.Lokal składa się z 2 niezależnych pokoi,kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

152 000 zł52 m² 2 900,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży zadbane dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym, ocieplonym bloku. Łazienka razem z wc wypłytkowana , kuchnia w płytkach ściennych. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Curie-Skłodowskiej

Piekary Śląskie,śląskie

124 000 zł49 m² 2 546,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wygodne zadbane słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,70m położone w Piekarach Śl. przy ulicy Skłodowskiej w budynku na viiip składające się z dwóch pokoi w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Wieczorka,Piekary Śląskie

95 000 zł47 m² 2 021,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Oś.Wieczorka,usytuowane na 1 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.Lokal składa się z 2 pokoi,kuchni z oknem,łazienki razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

110 000 zł49 m² 2 258,73 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży własnościowe prawo do lokalu mieszkanego z balkonem o powierzchni 48,7 m2. Mieszkanie znajduje się w Piekarach (brzozowice Kamień).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

125 000 zł48 m² 2 604,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W trakcie remontu!~gorąco polecamy!~oferujemy do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku o niskiej zabudowie, ~składające się z 2 pokoi,kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

79 000 zł34 m² 2 323,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania znajdującego się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie wymaga kapitalnego remontu. Wymienione jedno okno, dwa pozostałe będą wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kamień

Kamień,Piekary Śląskie

107 000 zł49 m² 2 183,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania na osiedlu Powstańców. Mieszkanie jest po częściowym remoncie. W chwili obecnej jeden z pokojów został przebudowany i otwarty na kuchnię. Drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Wieczorka,Piekary Śląskie

75 000 zł56 m² 1 339,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania w Piekarach Śląskich (stare Os. Wieczorka). Mieszkanie położone na II piętrze w 3-piętrowym bloku. Pow. 56,20 m2. Lokal mieszkalny składa się z: 2 niezależnych.