dowolna

Mieszkania z prawem własności Piekary Śląskie - Lista ofert

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

265 000 zł50 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Nowa niższa cena Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1 piętrze w zadbanym bloku mieszkalnym z 1984 roku, po termomodernizacji, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł49,93 m² 4 706,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

homfi przedstawia mieszkania zlokalizowane w Piekarach Śląskich na rodzinnym osiedlu Andaluzja, najwazniejsze cechy mieszkania: - mieszkanie rozkladowe - kuchnia z oknem, - okna na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,02 m² 9 780 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyłączny pośrednik Agata Zięba tel.   Na sprzedaż nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 51 m2, położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

607 320 zł72,30 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Super atrakcyjna cena! Ten przestronny apartament znajduje się na oś Lipka w Piekarach Śl. na II piętrze w niskim II piętrowym bloku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

335 000 zł69,38 m² 4 828 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 69,38 m, położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji przy ul. Targowej w Piekarach.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł62,80 m² 5 238,85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piekary Śląskie Centrum ul. Didura 62,8 m2 / 3 pokoje + balkon! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i świetnie doświetlonego, 3 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł64 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piekary Śląskie Centrum Zygmunta Starego 64 m2 / 3 pokoje + kuchnia + balkon! Cena do negocjacji! we speak english Z przyjemnością pragniemy przedstawić Państwu ofertę jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

183 000 zł32,35 m² 5 656,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie z balkonem, o powierzchni 32,35 m , usytuowane na drugim piętrze w jednoklatkowym bloku w dzielnicy Kamień - Osiedle Andaluzja.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł38 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2 pokoje w sercu Piekar Śląskich - Osiedle Wieczorka Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może planujesz bezpieczną inwestycję pod wynajem? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

319 900 zł49,38 m² 6 478,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Piekarach Śląskich przy ulicy Ogrodowej. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z: dwóch pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł66,30 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Stwórz mieszkanie swoich marzeń! Szukasz mieszkania dla swojej rodziny, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż ustawne, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł47 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47m , zlokalizowane w Piekarach Śląskich os. Andaluzja. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Piekary Śląskie,śląskie

265 000 zł48,50 m² 5 463,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Piekary Śląskie ul. Królowej Jadwigi - Gotowe do zamieszkania - 2 pokoje + dodatkowe pomieszczenie/garderoba Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie, usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł42,05 m² 2 378,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,05 m, położone w Piekarach Śląskich przy ul. Kościuszki 11. Lokal znajduje się na 3. piętrze w kameralnej kamienicy z niewielką.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szarlej,Piekary Śląskie

269 000 zł65,30 m² 4 119 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyłączny pośrednik: agata Zięba tel.   Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m, zlokalizowane w Piekarach Śląskich, w dzielnicy Szarlej przy ul. Karola Miarki.

Szczegóły ogłoszenia

319 800 zł49,38 m² 6 476 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w Piekarach Śląskich, przy ulicy Ogrodowej. To wyjątkowa oferta dla osób poszukujących przestronnego lokum w spokojnej lokalizacji, które.

Szczegóły ogłoszenia

256 000 zł68,61 m² 3 731,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Poszukujecie rozkładowego mieszkania z balkonem oraz garażem? Zapoznaj się z poniżą ofertą dostępną tylko w naszym biurze! Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł47,40 m² 5 675 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Piekary Śląskie, ul. Jana Pawła. Oferujemy ustawne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,4 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł154 m² 1 883,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż dwa mieszkania o powierzchni 70,85 m oraz 83,61 m , zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Oświęcimskiej. Nieruchomości znajdują się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

562 000 zł64,30 m² 8 740,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Polecamy do sprzedaży przestronny apartament o powierzchni 64.30 m2 położony na 2 piętrze 3-piętrowego budynku z 2016 roku w zielonej okolicy Piekar Śląskich - Osiedle na Lipce,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

599 000 zł79,80 m² 7 506,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie | Osiedle Lipkowe Zacisze| Piekary Śląskie homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni niecałych 80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Piekary Śląskie,śląskie

319 900 zł52,97 m² 6 039,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| główne atuty: po kapitalnym remoncie do wprowadzenia bardzo dobra lokalizacja Mieszkanie o pow. użytkowej 49,38 m 2 , zlokalizowane na 3 piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Ogrodowej. Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

319 900 zł49,38 m² 6 478,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Piekary Śląskie, ul. Ogrodowa, 2 pokoje, po remoncie, balkon. Zapraszam do kupna dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w Piekarach Śląskich, przy ulicy Ogrodowej Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł38,37 m² 4 300,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze, zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego! Generalny remont w 2020r. Umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Piekary Śląskie,śląskie

199 000 zł45,60 m² 4 364,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,60m zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Leśnej. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Centrum,Piekary Śląskie

139 000 zł54 m² 2 574,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Wyjątkowa przestrzeń do własnej aranżacji loft w centrum Piekar Śląskich Na sprzedaż niepowtarzalny lokal o powierzchni 54 m , położony w centrum Piekar Śląskich, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł47,30 m² 3 805,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 -pokojowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 47,3 m 2. Mieszkanie usytuowane jest na 2 pi ętrze w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł46 m² 4 543,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 0% Prowizji! 2 Pokoje | 46 m2 Z Balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Piekary Śląskie Centrum ul. Targowa 48 m2 2 pokoje + balkon! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą praktycznego i ustawnego, 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł48,70 m² 5 934 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,7 m z balkonem na parterze. Mieszkanie idealne dla pary/rodziny lub osób starszych! Układ mieszkania: - salon balkonem od.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Piekary Śląskie,śląskie

319 900 zł49,38 m² 6 478,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam - bardzo ciekawe mieszkanie w ładnym bloku i w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w bloku przy ulicy Ogrodowej w Piekarach Śląskich. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł49,60 m² 3 830,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie do odświeżenia bądź remontu na pierwszym piętrze. Dwa niezależne pokoje. Piekary Śląskie ul Franciszka Kotuchy. Układ mieszkania: - przestronny pokój dzienny, -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Piekary Śląskie,śląskie

325 000 zł60,78 m² 5 347,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,78m zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Bytomskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Roździeńskiego

Brzeziny Śląskie,Piekary Śląskie

400 000 zł150 m² 2 675,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Z przyjemnością prezentujemy unikatowe mieszkanie o powierzchni 90,83 m , zlokalizowane w Piekarach śląskich w dzielnicy Brzeziny Śląskie przy ul. Roździeńskiego. To nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Piekary Śląskie,śląskie

319 900 zł49 m² 6 478,33 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wieczorka,Piekary Śląskie

275 000 zł54 m² 5 092,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie po remoncie do wprowadzenia bez większych nakładów. Pierwsze piętro, salon połączony z kuchnią, 2 niezależne sypialnie, piekary Śląskie os Wieczorka Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piekary Śląskie

Centrum,Piekary Śląskie

279 000 zł62 m² 4 518,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,74 m , położone w centrum Piekar Śląskich, przy ul. ks. Jana Popiełuszki 27. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Centrum,Piekary Śląskie

319 800 zł48 m² 6 634,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży proponuję świeżutko po remoncie mieszkanko 2 pokojowe przy ul. Kalwaryjskiej w Piekarach Śląskich. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w niskim ładnym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piekary Śląskie

Centrum,Piekary Śląskie

185 000 zł36 m² 5 093,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Mieszkanie na sprzedaż - 36,32 m2 - Piekary Śląskie, ul. Bytomska (niedaleko Urząd Miejski) Szukasz mieszkania w centrum miasta, ale zależy Ci na spokoju i funkcjonalnym układzie? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Andaluzja

Kamień,Piekary Śląskie

189 000 zł43 m² 4 408,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,87 m2, zlokalizowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku na Osiedlu Andaluzja w Piekarach Śląskich. Jest to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpaków

Centrum,Piekary Śląskie

607 320 zł72 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij