dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Piekary Śląskie - Sprzedaż i najem

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowików

Centrum,Piekary Śląskie

420 000 zł62 m² 6 785,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,90m2 zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Słowików. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piekary Śląskie

Brzeziny Śląskie,Piekary Śląskie

1 150 zł38 m² 30,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie - gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m2 w kamienicy w Piekarach Śląskich, usytuowany na II piętrze - dwupiętrowego budynku. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Pawła II

Centrum,Piekary Śląskie

600 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz urządzonego mieszkania w nowym budownictwie na spokojnym osiedlu z ogrodem, tarasem, balkonem i dużym parkingiem - ta alternatywa może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! M3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1-go Maja

Piekary Śląskie,śląskie

280 000 zł52 m² 5 371,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Oferujemy Państwu dwie kawalerki znajdujące się w Piekarach Śląskich przy ul. 1 maja usytuowane na parterze w 2 piętrowej kamienicy - naprzeciwko Szpitala Urazowego. - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Piekary Śląskie

Szarlej,Piekary Śląskie

710 000 zł73 m² 9 726,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż apartament w spokojnej i zielonej dzielnicy Piekar Śląskich - Szarlej. Funkcjonalny i ustawny układ pomieszczeń - salon z kuchnią oraz jadalnia od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sucharskiego

Piekary Śląskie,śląskie

300 000 zł52 m² 5 791,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,80m2 zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Sucharskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Komfortowe i odświeżone mieszkanie przez lata mój dom, dziś czeka na nowego najemcę. Oferta bezpośrednio od właściciela, dostępne od zaraz. Możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sucharskiego

Centrum,Piekary Śląskie

317 900 zł46 m² 6 911 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Wisto Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu, 2 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie o powierzchni 46 m , zlokalizowane w Piekarach Śląskich na ul Majora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorek

Centrum,Piekary Śląskie

2 300 zł46 m² 49,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze! Zadzwoń i umów się na prezentacje! 2 pokoje w nowym budownictwie | 46,17 m2 Po generalnym remoncie, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Centrum,Piekary Śląskie

298 000 zł42 m² 7 026,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie położone w centrum miasta Piekary Śląskie! Mieszkanie o powierzchni 42,41 m2 składa się z dwóch pokoi z czego jeden to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piekary Śląskie

Brzeziny Śląskie,Piekary Śląskie

1 150 zł37 m² 31,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie - gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37 m2 w kamienicy w Piekarach Śląskich, usytuowany na parterze - dwupiętrowego budynku. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piekary Śląskie

Centrum,Piekary Śląskie

1 950 zł42 m² 45,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem świeżo wyremontowane mieszkanie położone w centrum miasta Piekary Śląskie! Mieszkanie o powierzchni 42,41 m2 składa się z dwóch pokoi z czego jeden to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roździeńskiego

Brzeziny Śląskie,Piekary Śląskie

1 250 zł56 m² 22,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie - gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 56 m2 w kamienicy w Piekarach Śląskich - Brzezinach Śląskich, usytuowane na trzecim piętrze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skowronków

Centrum,Piekary Śląskie

473 963 zł69 m² 6 890 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

oraz podatku od czynności cywilno-prawnych! Przedstawiamy państwu mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze nowo powstającego budynku przy ul. Skowronków w znakomitej dzielnicy Piekar Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Pawła II

Centrum,Piekary Śląskie

551 200 zł69 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Wiosenna promocja - garaż I I komórka lokatorska W cenie! Mieszkanie w stanie deweloperskim, oddanie do użytkowania 4q 2026 Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Pawła II

Centrum,Piekary Śląskie

745 567 zł88 m² 8 481,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Wiosenna promocja - garaż I I komórka lokatorska W cenie! Łączny rabat ponad 60 000 złotych! Mieszkanie w stanie deweloperskim, oddanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jana Pawła II

Centrum,Piekary Śląskie

282 266 zł33 m² 8 481,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roździeńskiego

Brzeziny Śląskie,Piekary Śląskie

1 150 zł37 m² 31,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Pawła II

Centrum,Piekary Śląskie

537 420 zł69 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Pawła II

Centrum,Piekary Śląskie

351 945 zł40 m² 8 690 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Wiosenna promocja - garaż I I komórka lokatorska W cenie! Łączny rabat na zakup mieszkania do 60 000 złotych! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 1-go Maja

Piekary Śląskie,śląskie

490 000 zł94 m² 5 200,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Oferujemy Państwu Gotowiec Inwestycyjny znajdujący się w Piekarach Śląskich przy ul. 1 maja usytuowany na parterze w 2 piętrowej kamienicy - naprzeciwko Szpitala Urazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Pawła II

Centrum,Piekary Śląskie

745 567 zł88 m² 8 481,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jana Pawła II

Centrum,Piekary Śląskie

277 361 zł33 m² 8 481,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kalwaryjska

Piekary Śląskie,śląskie

179 000 zł49 m² 3 638,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,20m2 zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Kalwaryjskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jana Pawła II

Centrum,Piekary Śląskie

282 266 zł33 m² 8 631,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Service in English - read below. Zadzwoń Mieszkanie w stanie deweloperskim, oddanie do użytkowania 4q 2026 Lokalizacja Piekary Śląskie, ul. Papieża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Pawła II

Centrum,Piekary Śląskie

358 020 zł40 m² 8 840 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Service in English - read below. Zadzwoń i umów się na spotkanie! Mieszkanie w stanie deweloperskim, oddanie do użytkowania 4q 2026 Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Pawła II

Centrum,Piekary Śląskie

835 050 zł88 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Pawła II

Centrum,Piekary Śląskie

547 755 zł69 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Pawła II

Centrum,Piekary Śląskie

758 752 zł88 m² 8 631,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jana Pawła II

Centrum,Piekary Śląskie

282 266 zł33 m² 8 631,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Pawła II

Centrum,Piekary Śląskie

547 755 zł69 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Pawła II

Centrum,Piekary Śląskie

358 020 zł40 m² 8 840 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Brzeziny Śląskie,Piekary Śląskie

1 150 zł27 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie - gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 27 m2 w kamienicy w Piekarach Śląskich, usytuowany na parterze - dwupiętrowego budynku. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytomska

Centrum,Piekary Śląskie

920 zł35 m² 20,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja Polecamy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 35 m2 na drugim piętrze w kamienicy przy ulicy Bytomskiej w Piekarach Śląskich, składające się z 1 pokoju, widnej oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Szarlej,Piekary Śląskie

200 000 zł63 m² 3 174,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferuję mieszkanie o powierzchni 63 m2, położone w starej, wyremontowanej kamienicy na parterze. Mieszkanie składa się z 2 dwóch pokoi w układzie przejściowym, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Pawła II

Centrum,Piekary Śląskie

282 266 zł33 m² 8 631,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bytomska

Centrum,Piekary Śląskie

725 zł24 m² 30,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 24cm2 znajdujące się na 2 piętrze 2-piętrowego budynku przy ulicy Bytomskiej w Centrum Piekar Śląskich, składające się z 1 pokoju, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Pawła II

Centrum,Piekary Śląskie

358 020 zł40 m² 8 840 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Pawła II

Centrum,Piekary Śląskie

648 230 zł78 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026