dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Piekary Śląskie - Sprzedaż i najem

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

265 000 zł50 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Nowa niższa cena Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1 piętrze w zadbanym bloku mieszkalnym z 1984 roku, po termomodernizacji, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł49,93 m² 4 706,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

homfi przedstawia mieszkania zlokalizowane w Piekarach Śląskich na rodzinnym osiedlu Andaluzja, najwazniejsze cechy mieszkania: - mieszkanie rozkladowe - kuchnia z oknem, - okna na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,02 m² 9 780 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyłączny pośrednik Agata Zięba tel.   Na sprzedaż nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 51 m2, położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł42 m² 6 642,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, nowocześnie wykończonego mieszkania o powierzchni 42,1 m2, położonego przy ulicy Gen. Jerzego Ziętka. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Mieszkanie umeblowane, ul. Maczka

Piekary Śląskie,śląskie

665 zł30 m² 22,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka położona na parterze w bardzo dobrej lokalizacji w Piekarach Ślaskich. Mieszkanie dostępne od zaraz. Dużym atutem jest świetne położenie wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł42,05 m² 2 378,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,05 m, położone w Piekarach Śląskich przy ul. Kościuszki 11. Lokal znajduje się na 3. piętrze w kameralnej kamienicy z niewielką.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł48,40 m² 23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem jasne, nieumeblowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4 m, usytuowane na 3 piętrze w bloku na Nowym Osiedlu Wieczorka w Piekarach Śląskich. Lokal jest odświeżony i w.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł40 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zostań pierwszym najemcą! Mieszkanie dla singla lub pary Do wynajęcia od zaraz świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej części Piekar Śląskich - Szarlej, ul.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł46 m² 4 347,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Okazja! Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46 m2 położone na 3 piętrze 4-piętrowego bloku w spokojnej okolicy przy ulicy Ziętka w Piekarach Śląskich składające się.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł154 m² 1 883,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż dwa mieszkania o powierzchni 70,85 m oraz 83,61 m , zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Oświęcimskiej. Nieruchomości znajdują się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od zaraz duża kawalerka położona w doskonałej części Piekar Śląskich - Szarlej, ul. Wyszyńskiego. Lokal o pow. 30 m znajduje się na drugim piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł28,70 m² 35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne mieszkanko o pow. 28,70 m2 usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji w Piekarach Śląskich przy ul. Armii Krajowej. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł47,30 m² 3 805,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 -pokojowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 47,3 m 2. Mieszkanie usytuowane jest na 2 pi ętrze w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

562 000 zł64,30 m² 8 740,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Polecamy do sprzedaży przestronny apartament o powierzchni 64.30 m2 położony na 2 piętrze 3-piętrowego budynku z 2016 roku w zielonej okolicy Piekar Śląskich - Osiedle na Lipce,.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł69,38 m² 4 828 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 69,38 m, położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji przy ul. Targowej w Piekarach.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53,50 m² 5 588,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,5 m zlokalizowane na osiedlu Wieczorka. Lokal jest funkcjonalny i dobrze rozplanowany - idealny zarówno dla rodziny, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł66,30 m² 4 509,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Stwórz mieszkanie swoich marzeń! Szukasz mieszkania dla swojej rodziny, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż ustawne, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł47,40 m² 5 675 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Piekary Śląskie, ul. Jana Pawła. Oferujemy ustawne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,4 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł79,80 m² 7 506,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie | Osiedle Lipkowe Zacisze| Piekary Śląskie homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni niecałych 80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł46 m² 22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy pod wynajem dwupokojowe mieszkanie o pow. 46 m2 usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji w Piekarach Śląskich na Oś. Wieczorka przy ul. Papieża.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

183 000 zł32,35 m² 5 656,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie z balkonem, o powierzchni 32,35 m , usytuowane na drugim piętrze w jednoklatkowym bloku w dzielnicy Kamień - Osiedle Andaluzja.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł38 m² 4 605,26 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 niezależne pokoje!.Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Oś. Wieczorka, usytuowane na 4 piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Lokal o pow. 38 m2 składa się z 2 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zostań pierwszym najemcą! Mieszkanie dla singla lub pary Do wynajęcia od zaraz świeżo wyremontowane duże 2-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej części Piekar Śląskich - Szarlej, ul.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł43 m² 6 697,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania - 1 piętro, bezczynszowe - wszystko nowe! Na sprzedaż komfortowe, nowocześnie urządzone mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kameralnym, pięciolokalowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

319 800 zł49,38 m² 6 476 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w Piekarach Śląskich, przy ulicy Ogrodowej. To wyjątkowa oferta dla osób poszukujących przestronnego lokum w spokojnej lokalizacji, które.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Roździeńskiego

Brzeziny Śląskie,Piekary Śląskie

400 000 zł150 m² 2 675,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Z przyjemnością prezentujemy unikatowe mieszkanie o powierzchni 90,83 m , zlokalizowane w Piekarach śląskich w dzielnicy Brzeziny Śląskie przy ul. Roździeńskiego. To nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Brzeziny Śląskie,Piekary Śląskie

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie - gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m2 w kamienicy w Piekarach Śląskich, usytuowany na II piętrze - dwupiętrowego budynku. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Brzeziny Śląskie,Piekary Śląskie

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowików

Centrum,Piekary Śląskie

599 000 zł60 m² 9 985 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Okazja! Polecamy do sprzedaży przestronny apartament o powierzchni 59.99 m2 położony na parterze 3-piętrowego budynku z 2016 roku w zielonej okolicy Piekar Śląskich - Osiedle na Lipce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Dąbrówka Wielka,Piekary Śląskie

456 120 zł75 m² 6 064,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Super oferta W atrakcyjnej cenie: jedynie 6300zł/m2 z 1 miejscem parkingowym ostatnie wolne mieszkanie! Mieszkanie bez czynszu! + miejsce parkingowe. Jest to niezwykle atrakcyjna oferta na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Brzeziny Śląskie,Piekary Śląskie

185 000 zł65 m² 2 846 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

65 m2 | 3 pokoje + kuchnia | Mieszkanie bezczynszowe do remontu w kamienicy + strych + duża piwnica + ogródek Więcej informacji: , telefon 792**101**813 lokalizacja: województwo śląskie, piekary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piekary Śląskie

Brzeziny Śląskie,Piekary Śląskie

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ziętka

Centrum,Piekary Śląskie

379 900 zł57 m² 6 676,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja! Polecamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 56.90 m2 położone na trzecim piętrze 4-piętrowego bloku przy ulicy Ziętka w Piekarach Śląskich - Centrum, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnogórska

Kozłowa Góra,Piekary Śląskie

400 000 zł53 m² 7 547,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , świeżo po generalnym remoncie, wykonanym z dbałością o wysoką jakość wykończenia oraz komfort przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waculika

Piekary Śląskie,śląskie

259 000 zł49 m² 5 327,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,62m zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Waculika. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Centrum,Piekary Śląskie

279 000 zł48 m² 5 752,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okazja! Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 położone na wysokim parterze 4-piętrowego bloku w spokojnej okolicy przy ulicy Królowej Jadwigi w Piekarach Śląskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytomska

Centrum,Piekary Śląskie

1 470 zł65 m² 22,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 70 m 2 na parterze 1-piętrowej kamienicy przy ulicy Bytomskiej w Piekarach Śląskich, składające się z 3 pokoi, widnej oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Piekary Śląskie

Centrum,Piekary Śląskie

288 000 zł46 m² 6 260,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - nowoczesne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w centrum Piekar Śląskich Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Centrum,Piekary Śląskie

594 000 zł60 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz urządzonego mieszkania w nowym budownictwie na spokojnym osiedlu z ogrodem, tarasem, balkonem i dużym parkingiem - ta alternatywa może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! M3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaworowa

Szarlej,Piekary Śląskie

160 000 zł30 m² 5 389,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży wyremontowanej kawalerki z garażem, usytuowanej na parterze w cichym i spokojnym zakątku Piekar Śląskich, w dzielnicy Szarlej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makowskiego

Brzozowice,Piekary Śląskie

180 000 zł71 m² 2 535,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż ustawne, duże mieszkanie w Piekarach Śląskich przy ul. Makowskiego 14. Mieszkanie o pow. 71,00 m2, 65m2 użytkowe zlokalizowane na 2.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij